Pomagamy ci przeniesieniu bazy danych Oracle do Chmury Azure

Migracja bazy Oracle (a także towarzyszących aplikacji) do Chmury Azure wiążę się ze spełnieniem szeregu wymagań wstępnych. Ich rozpoznanie i spełnienie jest możliwe dzięki współpracy z doświadczonym partnerem, takim jak LogicEra. Pomagamy w planowaniu sposobu hostowania bazy Oracle a także zaplanowaniu dodatkowych rozwiązań, które pomagają w zarządzaniu i utrzymaniu środowiska bazy.

PRZENIEŚ SWOJĄ BAZĘ DANYCH ORACLE DO AZURE DZIĘKI LOGICERA .

Oracle + Azure + LogicEra

KOSZT ORACLE NA AZURE .

Oracle na platformie Azure działa zgodnie z modelem „przynieś własną licencję”, w którym zakłada się, że masz licencję na używanie oprogramowania Oracle i możliwość jego przeniesienia na platformę Azure.

  • Osiągaj niższe koszty licencjonowania Oracle dzięki maszynom wirtualnym platformy Azure zoptymalizowanym specjalnie pod kątem Oracle.
  • Zmniejsz koszty nawet o 72% w porównaniu z cenami “pay-as-you-go”, rezerwując zasoby z wyprzedzeniem dzięki usłudze Azure Reserved VM Instances (RI).
  • Wykorzystuj licencje lokalne do uruchamiania maszyn wirtualnych z systemem Windows Server na platformie Azure z “Azure Hybrid Benefit” aby zaoszczędzić nawet do 80 procent.

PRZEWAGA LOGICERA .

LogicEra to dostawca rozwiązań chmurowych firmy Microsoft, działający w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytani i na Bliskim Wschodzie. Pomagamy firmom w utrzymaniu przewagi konkurencyjnej dzięki migracji do Chmury oraz automatyzacji DevOps .

Dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom, LogicEra specjalizuje się w przenoszeniu do Chmury systemów o charakterze krytycznym dla funkcjonowania firmy.

 

Skontaktuj się z nami

ORACLE W CHMURZE AZURE

STUDIUM PRZYPADKU .

Przeglądaj wszystkie przykłady.

CHMURA
JEST W NASZYM DNA .